در حال بارگزاری...

ماژول Glc-LH-sm

مدل : GLC-LH-SM جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver اتصال LC فرستنده و گیرنده LX / LH تولید محصول : 1000BASE-LX/LH

قیمت:

1,700,000

پشتیباتی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پرداخت آسان

امکان پرداخت آنلاین

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

در حال بارگزاری...

توضیحات

مدل : GLC-LH-SM جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver اتصال LC فرستنده و گیرنده LX / LH تولید محصول : 1000BASE-LX/LH

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول Glc-LH-sm”

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *