در حال بارگزاری...

ماژول Glc-T

مشخصات فنی SFP ماژول سیسکو GLC-T :

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • پردازنده : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
  • نوع درگاه : LC/UPC
  • نرخ انتقال : Ethernet 1000Base-T
  • حداکثر طول کابل : 100 متر
  • طول موج : 1310nm
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a
  • سایر مشخصات :
    • امکان Hot Plug
    • سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
    • با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک

قیمت:

3,400,000

پشتیباتی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پرداخت آسان

امکان پرداخت آنلاین

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

تحویل آسان

تحویل در سریع ترین زمان

در حال بارگزاری...

توضیحات

ماژول یک قطعه سخت افزاری می باشد که کاربرد های متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول سیسکو یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ هایی که دارای پورت Uplink هستند، سازگاری دارد. SFP ماژول مدل های مختلفی دارد و مناسب برای اکثر سوئیچ های سیسکو می باشد. شما می توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم دارد و در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول Glc-T”

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *